Ubytování

Residence Spalena**** nabízí 23 apartmánů, 11 apartmánů typu twin standart, 9 pokojů double standart, 2 apartmány se dvěmi pokoji typu superior pro 5 osob a jeden dvoupodlažní apartmán superior s výhledem na Pražský hrad.

Naším hlavním cílem je vytvořit pro hosty útulnou atmosféru a prostředí maximálního komfortu, a také nabízet služby na nejvyšší úrovni za přijatelnou cenu.

Každý pokoj je vybaven vlastní kuchyňskou linkou, pračkou, LCD a satelitní televizi, WiFi, safe a přistýlkou zdrama.

 

Studio Dbl

Velký a světlý pokoj o velikosti 33 m2 se dvěmi velkými okny a jednou velkou posteli 180/200 disponuje k odpočinku po vyčerpávajících exkurzích nebo pracovnímu dni v domácím prostředí. Pro hosty nabízí vše nejdůležitějí, včetně kuchyňské linky a pračky. Velice důležité jsou masivní dveře a zdi, které umožňují hostům uvolnit se v tichu a v klidu si odpočinout od rušivého města.

Studio Twin

Velký a světlý pokoj o velikosti 33 m2 se dvěmi velkými okny a rozdílnými posteli 90/200 disponuje k odpočinku po vyčerpávajících exkurzích nebo pracovnímu dni v domácím prostředí. Pro hosty nabízí vše nejdůležitějí, včetně kuchyňské linky a pračky. Velice důležité jsou masivní dveře a zdi, které umožňují hostům uvolnit se v tichu a v klidu si odpočinout od rušivého města.

Apartment

Tyto velké apartmány se dvěmi pokoji o velikosto 55 m2 se vám na cestách stane druhým domovem. K dispozici je oddělená ložnice, obývací pokoj s kuchyňi a koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Tyto stylové apartmány jsou zařízeny velkou dvoulůžkovou posteli 180/200, včetně přístýlky a pohovky. Můžete si vychutnat intimní večeři u jídelního stolu, využívat bezdrátový přístup k internetu zdarma anebo se u velkého pracovního stolu s ergonomickým křeslem pustit do svých úkolů.

Apartment Duplex

Toto moderní apartmá o velikosti 55m² se vám na cestách stane druhým domovem. Budete mít vlastní ložnici, obývací pokoj s kuchyňskou linkou a koupelnu se sprchovým koutem a pračkou. Tyto stylové apartmány jsou zařízeny velkou dvoulůžkovou posteli 180/200, včetně přístýlky a pohovky. Můžete si vychutnat intimní večeři u jídelního stolu, využívat bezdrátový přístup k internetu zdarma a užívat si výhled na Pražský hrad.

Backup

Art Suite Frantisek Kupka 5 floor

Art Suite Emil Filla 6 floor

Parking