Ubytování

Residence Spalena**** nabízí 23 apartmánů, 11 apartmánů typu twin standart, 9 pokojů double standart, 2 apartmány se dvěmi pokoji typu superior pro 5 osob a jeden dvoupodlažní apartmán superior s výhledem na Pražský hrad.

Naším hlavním cílem je vytvořit pro hosty útulnou atmosféru a prostředí maximálního komfortu, a také nabízet služby na nejvyšší úrovni za přijatelnou cenu.

Každý pokoj je vybaven vlastní kuchyňskou linkou, pračkou, LCD a satelitní televizi, WiFi, safe a přistýlkou zdrama.

 

Studio Dbl

Velký a světlý pokoj o velikosti 33 m2 se dvěmi velkými okny a jednou velkou posteli 180/200 disponuje k odpočinku po vyčerpávajících exkurzích nebo pracovnímu dni v domácím prostředí. Pro hosty nabízí vše nejdůležitějí, včetně kuchyňské linky a pračky. Velice důležité jsou masivní dveře a zdi, které umožňují hostům uvolnit se v tichu a v klidu si odpočinout od rušivého města.

Počet lůžek: 2 Počet přistýlek: 1 Postýlka TV Trezor Bezdrátový internet Hotelový textil Sprcha WC Lednice Minibar Fén na vlasy Kávovar Ústřední topení Kuchyňka Pračka Mikrovlnná trouba Přenosný ventilátor Závěsy Denní úklid Toaletní potřeby zdarma Kuchyň Mrazák Trouba Myčka Rychlovarná konvice Set na kávu/čaj

Studio Twin

Velký a světlý pokoj o velikosti 33 m2 se dvěmi velkými okny a rozdílnými posteli 90/200 disponuje k odpočinku po vyčerpávajících exkurzích nebo pracovnímu dni v domácím prostředí. Pro hosty nabízí vše nejdůležitějí, včetně kuchyňské linky a pračky. Velice důležité jsou masivní dveře a zdi, které umožňují hostům uvolnit se v tichu a v klidu si odpočinout od rušivého města.

Počet lůžek: 2 Počet přistýlek: 1 Postýlka TV Trezor Bezdrátový internet Hotelový textil Sprcha WC Lednice Ústřední topení Kuchyňka Pračka Mikrovlnná trouba

Apartment

Tyto velké apartmány se dvěmi pokoji o velikosto 55 m2 se vám na cestách stane druhým domovem. K dispozici je oddělená ložnice, obývací pokoj s kuchyňi a koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Tyto stylové apartmány jsou zařízeny velkou dvoulůžkovou posteli 180/200, včetně přístýlky a pohovky. Můžete si vychutnat intimní večeři u jídelního stolu, využívat bezdrátový přístup k internetu zdarma anebo se u velkého pracovního stolu s ergonomickým křeslem pustit do svých úkolů.

Počet lůžek: 2 Počet přistýlek: 3 Postýlka TV Trezor Bezdrátový internet Hotelový textil Sprcha WC Lednice Minibar Fén na vlasy Kávovar Ústřední topení Kuchyňka Pračka Mikrovlnná trouba Nekuřácké prostředí Přenosný ventilátor Závěsy Denní úklid Toaletní potřeby zdarma Kuchyň Mrazák Myčka Velikost postele Set na kávu/čaj

Apartment Duplex

Toto moderní apartmá o velikosti 55m² se vám na cestách stane druhým domovem. Budete mít vlastní ložnici, obývací pokoj s kuchyňskou linkou a koupelnu se sprchovým koutem a pračkou. Tyto stylové apartmány jsou zařízeny velkou dvoulůžkovou posteli 180/200, včetně přístýlky a pohovky. Můžete si vychutnat intimní večeři u jídelního stolu, využívat bezdrátový přístup k internetu zdarma a užívat si výhled na Pražský hrad.

Počet lůžek: 2 Počet přistýlek: 1 Postýlka TV Trezor Bezdrátový internet Hotelový textil Sprcha WC Lednice Ústřední topení Kuchyňka Pračka Mikrovlnná trouba

Počet lůžek: 2 Počet přistýlek: 1

Art Suite Frantisek Kupka 5 floor

Počet lůžek: 4 Počet přistýlek: 1

Art Suite Emil Filla 6 floor

Počet lůžek: 4 Počet přistýlek: 1

Parking

Počet lůžek: 1